Самайн, Самхейн, Хелоуін

cat

tykva01

tykva02

tykva03

Самайн, Самхейн, Хелоуін, День Всіх Святих — чи багато ви знаєте про це свято? Якщо деякі його назви ви почули вперше, почитати цей блог буде корисно 🙂 Запрошую всіх у невеличку подорож, під час якої ви дізнаєтеся багато нового про найпохмурішу ніч року за кельтськими традиціями.

Клікайте по картинці в цій замітці, знаходячи приховані сторінки з цікавою інформацією. Всього таких сторінок чотири і ще є одна бонусна, прихована в одному з малюнків, що розташовані в замітках. Якщо ж багато читати не хочеться, можна скопіювати святковий шаблон до власного блога 🙂

Бажаю моторошного, але щасливого Хелоуіну!

Самайн, Самхейн, Хелоуін: 10 комментариев

 1. Шановні! Ви що, всі католики? Про яке свято мова? День Всіх святих за православ»ям — перша неділя після Трійці. Навіщо нам запозичувати чуже? Подумайте добре, від чого ви відмовляєтесь (забуваєте) і до чого навертаєтесь.

 2. Да-да-да! Это католический портал! Почему бы Вам не прогуляться на сайт РПЦ?

 3. а-хаааа!!!!!!!1

  мне понравилось, а в конце мне выпал тоорт!!!!!!!!1111

  аааааааа клаассссссссс!11111111

  спасибаааааа

 4. Ааахх, сколько здесь комментариев 🙂
  1st,

  Спасибо 🙂

  Проблема в том, что Бигмир, на котором у меня почтовый ящик, на который приходят комментарии с этого блога, целый день лежит. Вот такие дела)) Так что могу не вовремя комментировать 🙂

  Гість: Karadazhych,

  Наскільки пам’ятаю, в першу неділю після Трійці Хелоуін ніхто не святкує. Цей блог — саме про Хелоуїн; що з англійської перекладається як «День Всіх Святих», а стара назва свята — Самайн. Якщо ви уважно почитаєте блог, то зрозумієте, що до католицизму Хелоуін має дуже посереднє відношення; і я пишу про нього як про свято кельтської друїдичної культури, а не християнської.

  Гість: ,

  приятного аппетита 🙂

 5. Порадувало запитання про католиків, давно так не тішилась. 🙂 Взагалі то, ми тут усі друїди.

 6. richka,

  мене теж це запитання порадувало 🙂 Це з тієї серії, що якщо так сильно шукаєш вовка, і в своїй шафі його знайдеш.

  1st,

  на кого это вы намекаете?? :))))

 7. Абетка, ну не буду же я показывать …. Пальцем, на кого…. ;))

Обсуждение закрыто.